Biuro projektowo - usługowe
PL | ENG

Oferta projektowa

Projekt przede wszystkim!

Inwestorzy często zapominają jak ważny jest projekt dla całości inwestycji. Jest to niewielki koszt w całym procesie budowlanym, jednakże definiuje on rozwiązania techniczne które określają wartość poniesionych nakładów inwestycyjnych.

Dlatego jako projektanci staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Pierwszym krokiem jest zawsze projekt koncepcyjny, który definiuje najważniejsze rozwiązania i gabaryty nowej inwestycji. Po akceptacji klienta przystępujemy do wykonania projektu budowlanego. W zależności od oczekiwań zajmujemy się uzgodnieniami z lokalnymi dostawcami mediów, konserwatorem zabytków, zarządcami dróg itp. W końcowym etapie składamy projekt w urzędzie
i uzyskujemy pozwolenie na budowę.

Projektujemy domy jednorodzinne i wielorodzinne, hotele, budynki usługowe, biurowe, hale magazynowe. We współpracy z Ruukki Polska i Balex Metal proponujemy adaptacje gotowych hal magazynowych.

Proponujemy także projekty wnętrz domów jednorodzinnych i lokali usługowych. Przy zmianie sposobu użytkowania pomieszczeń usługowych przygotowujemy projekt wnętrz wraz z aranżacja i niezbędnymi uzgodnieniami.

Oferta drogowa obejmuje projekty parkingów, placów manewrowych i dróg. Zakres obejmuje uzgodnienia z urzędami
i administratorami lokalnych dróg i przygotowanie projektu zgodnie z wytycznymi inwestora i obowiązującymi przepisami.

Oferta projektowa